breadcrumbs_revolution_theme

1. Загальні положення


Інтернет-магазин "Лана плюс" здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://lanaplus.com.ua/

Оформляючи замовлення через Інтернет-магазин https://lanaplus.com.ua/, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно покинути сайт https://lanaplus.com.ua/.

Це положення, а також вся інформація, зазначена на сайті https://lanaplus.com.ua/ є публічною офертою. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку без повідомлення користувачів редагувати справжні умови.

Угода вступає в силу з моменту підтвердження менеджером Інтернет-магазину замовлення Покупця.

В рамках роботи Інтернет-магазин надає Користувачеві інформаційний супровід Замовлення.


2. Предмет угоди


Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати товари каталогу Інтернет-магазину https://lanaplus.com.ua/.


3. Товар і порядок здійснення покупки


Надана на сайті інформація, а саме ілюстрації, опис і характеристики не є вичерпними і можуть містити друкарські помилки.

У разі відсутності замовлених товарів в наявності на складі продавець має право анулювати Замовлення Покупця, при цьому повідомивши його про це.

Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Замовлення.

У разі скасування або відсутності передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Покупцю на картковий рахунок.

Після оформлення Замовлення Покупцеві надається інформація на вказану адресу електронної пошти про обраний товар і реквізити для оплати. Очікувана дата відправки обмовляється при підтвердженні замовлення менеджером Інтернет-магазину.


4. Відповідальність


Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.


5. Конфіденційність і захист інформації


Справжня Політика конфіденційності (далі - «Політика») відповідно до чинного законодавства України в тому числі Законом України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 № 2297-VI застосовна щодо користувачів сайту https://lanaplus.com.ua і встановлює порядок отримання, збору, накопичення, зберігання, обробки, використання, забезпечення захисту і розкриття персональних даних (далі - «Дані») користувачів сайту.

Під Даними розуміється будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до Користувача.

Користувач, здійснивши реєстрацію на сайті, вносячи при цьому свої персональні дані і / або надаючи ці дані іншим шляхом, і / або здійснюючи будь-які дії в рамках сайту https://lanaplus.com.ua і / або використовуючи будь-яку частину Сайту та / або , шляхом висловлення згоди - активувавши кнопку «зареєструватися» через форму сайту, висловлює свою згоду з положеннями цієї Політикою і дає Адміністрації сайту, а також третім особам, які надають послуги, обробляють платежі, здійснюють доставку, дозвіл на обробку своїх Даних.

Користувачі можуть надавати Дані самостійно шляхом розміщення їх на сайті https://lanaplus.com.ua або повідомляючи через канали телефонного зв'язку і / або на електронну та / або поштову адресу інтернет-магазину, або Дані можуть надаватися з інших джерел, наприклад, відгуки користувачів (оцінки, коментарі, підтвердження інформації).

Користувач не має права використовувати сайт https://lanaplus.com.ua, якщо він не згоден з умовами цієї Політики.

Користувач визнає, що в разі його нехтування безпекою і захисту його Даних і даних по авторизації (пароль, логін) треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису та Даним Користувача. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем для підвищення якості обслуговування. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і, згідно з ЗУ від 02.10.1992 р № 2657-XII «Про інформацію», передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.

Користувач може запитати видалення своїх персональних даних, написавши на пошту lanaplus.ua@gmail.com з темою "Видалення персональних даних". Запит повинен бути надісланий з тієї ж поштової скриньки, яка була вказана під час реєстрації користувача.


6. Термін дії


Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту її опублікування на сайті Інтернет-магазину і діє до моменту її відкликання.