Як правильно виміряти стопу і підібрати розмір взуття

Ця інформація дозволить Вам обійтися без повернень / обмінів взуття і тим самим заощадити Ваш час і гроші на пересилку, якщо Ви захочете замовити взуття через інтернет.

У багатьох виробників свої розмірні сітки, і один і той же розмір в різних моделях може мати різні довжини устілок.
У зв'язку з цим, при покупці взуття ОБОВ'ЯЗКОВО виміряйте довжину стопи і використовуйте її при виборі розміру!

Вимірювання найкраще проводити в кінці дня, коли розмір стопи максимальний (через прилив крові до ніг після денного навантаження на них).

Треба стати в тонких шкарпетках на лист паперу (або поставте дитину в тоненьких шкарпетках на аркуш паперу, якщо взуття збираєтеся замовляти для дитини) і обведіть обидві стопи олівцем.

Не полінуйтеся і зробіть саме так!
Не можна просто прикладати лінійку до стопи!
Не можна сидіти при цьому, потрібно саме стояти!
Інакше Ви отримаєте неправильний результат.

На отриманому малюнку виміряйте відстань між найбільш віддаленими точками (ВСІ ВИМІРИ РОБЛЯТЬСЯ ВІД НУЛЯ, А НЕ ВІД ОДИНИЦІ!). Вимірювання краще робити звичайною шкільною лінійкою або рулеткою, бо у сантиметрових стрічок досить часто бувають великі похибки.
Якщо для правої і лівої ніжки довжини відрізняються (це буває досить часто), виберіть найбільшу.

Для дитини рекомендується брати взуття з запасом, оскільки ніжка дитини швидко росте.

Для літнього, спортивного та демісезонного дитячого взуття рекомендований запас 5-7 мм, для зимового - 10-12 мм.

Запас для дитячих босоніжок з закритим носком зазвичай не потрібний, тому що в них є ще резерв в носку, за межами устілки (за рахунок високого і вигнутого уперед носка).

Сандалії, босоніжки з відкритим носком рекомендується брати з невеликим запасом навіть на дорослу, вже не зростаючу стопу, бо при ходьбі стопа завжди трохи йде вперед. Якщо взяти таке взуття без запасу, воно виходить візуально трохи замале (пальці звисають за межами підошви).

Те ж саме стосується і зимового взуття. Обов'язково додайте хоча б невеликий запас, навіть якщо вибираєте взуття собі, а не дитині. Якщо зимове взуття занадто тісне, стопи стискаються, в них порушується кровообіг, і ноги швидше замерзають. У вільному взутті створюється повітряний прошарок, за рахунок якого стопам трохи тепліше і, відповідно, комфортніше.

Не намагайтеся взяти взуття дитині сильно "на виріст" (на кілька сезонів). Іноді батьки хочуть заощадити і беруть запас 2 см і більше. Ні до чого хорошого це не призводить. Для дитячої ноги неправильно підібраний розмір шкідливий, а дитині дуже незручно ходити (спробуйте самі походити у взутті на 2 см більше Вашого розміру!). А надто велике взуття неправильно сидить на нозі, викривляється, човгає по асфальту і зношується набагато швидше, ніж правильно підібране.

Якщо покупець сумнівається при виборі розміру, ми можемо допомогти підібрати правильний розмір, виходячи з довжини стопи.

Але остаточне рішення, який розмір вибрати, приймає покупець.

У більшості випадків взуття, підібране за нашими рекомендаціями, підходить, але деякий ризик при покупці взуття по інтернету все одно є.

Якщо розмір не підійшов, ми обміняємо взуття або повернемо гроші, але оплачує пересилку покупець.


Особливості виміру незнімних устілок

18.03.2021

Коментарі 0